Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi seb+one z miasta Warszawa. Wszystkie kilometry: 88711.74 w tym 4703.00 w terenie. Całkowita średnia prędkość: 25.32 km/h.
Pełne dane po kliknięciu tutaj.

2026

button stats bikestats.pl

2025

button stats bikestats.pl

2024

button stats bikestats.pl

2023

button stats bikestats.pl

2022

button stats bikestats.pl

2021

button stats bikestats.pl

2020

button stats bikestats.pl

2019

button stats bikestats.pl

2018

button stats bikestats.pl

2017

button stats bikestats.pl

2016

button stats bikestats.pl

2015

button stats bikestats.pl

2014

button stats bikestats.pl

2013

button stats bikestats.pl

2012

button stats bikestats.pl

2011

button stats bikestats.pl

2010

button stats bikestats.pl

2009

button stats bikestats.pl

2008

button stats bikestats.pl

2007

button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy sebasthien.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 48.00km
  • Teren 48.00km
  • Czas 02:17
  • VAVG 21.02km/h
  • VMAX 40.76km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • HRmax 184 ( 96%)
  • HRavg 166 ( 87%)
  • Kalorie 2479kcal
  • Sprzęt VA-02: KELLY'S Hacker
  • Aktywność Jazda na rowerze

Mazovia MTB Marathon Otwock

Niedziela, 19 kwietnia 2009 · dodano: 19.04.2009 | Komentarze 4

Maraton Mazovii w Otwocku. Mój pierwszy w tym roku. Nie byłem w Łodzi, przez co startowałem teraz z ostatniego sektora, 10-ego, czyli 'cała reszta' i myślę, że najgorzej mi nie poszło. Trasa bardzo szybka, nie tak jak rok temu ('plastelinowe pola'), gdzie końcówka była dla mnie męczarnią. Tym razem wszystko było ok. Pogoda super. Trafnie dobrałem ubranko na te warunki. Nie było mokro, choć wczoraj nieźle lało - na szczęście ubiło to ziemie i nie było jednej wielkiej piaskownicy.
Kolejny plus to to, że nowe oponki (jeszcze nie śmigane) - Maxxis Crossmark 2.1 spisały się świetnie, dobrze trzymały, po piachu też dobrze cięły.
Nie jestem jakoś specjalnie zmasakrowany - najwyraźniej moja metoda treningów zdaje egzamin - codzienne jazdy do i z pracy na cięższym rowerze i z obciążonym plecakiem, cały czas zaiwanianie mocnym tempem, jazda dookoła, ścieżki przez lasy, tereny :) Po niektórych 'codziennych' jazdach bywałem bardziej wykończony.
Ludzie strasznie psioczą na organizację Mazovii, ale jak dla mnie było naprawdę ok. Bufety na trasie super zorganizowane (odkręcone butelki, nie trzeba było się szarpać z korkiem), zaopatrzone (woda, izotonik, banany, żele) i zlokalizowane w dogodnych miejscach.
Jeden z lepszych moich maratonów.

Wynik:
392/921 w open
115/254 w m2

no i z 10 sektora wskoczyłem na 6.




  • DST 76.00km
  • Teren 20.00km
  • Czas 03:23
  • VAVG 22.46km/h
  • VMAX 43.40km/h
  • Temperatura 16.0°C
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

czwartkowo

Czwartek, 16 kwietnia 2009 · dodano: 16.04.2009 | Komentarze 0

do i z pracy.
do tradycyjnie, z powrotem trochę dookoła, rundka w lasku bielańskim.
teraz trochę odpoczynku się szykuje. 2 dni bez roweru (tj. tylko na kelly'sie planuje trochę pośmigać w ramach testowania nowych opon - Maxxis Crossmark). a w niedziele.... Otwock. Mazovia MTB Marathon. Będzie ciężko. Już to wiem. Ale co tam. Byleby dojechać :]




  • DST 70.00km
  • Teren 15.00km
  • Czas 03:08
  • VAVG 22.34km/h
  • VMAX 45.36km/h
  • Temperatura 17.0°C
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

erli łyrk

Środa, 15 kwietnia 2009 · dodano: 15.04.2009 | Komentarze 0

do i z pracy.
trochę wcześniej niż zwykle wyjechałem więc małą dodatkową rundkę sobie strzeliłem nad Wisłą.
Z powrotem 1/3 trasy z Piotrkiem przejechałem (kupił sobie właśnie nowy rower - Cube, crossowy). przez miasto się przedzieraliśmy - Grzybowską, Królewską, Karową i wzdłuż Wisły do Trasy Siekierkowskiej. Widać, że były kurier :)




  • DST 58.00km
  • Teren 15.00km
  • Czas 02:39
  • VAVG 21.89km/h
  • Temperatura 17.0°C
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

poświątecznie

Wtorek, 14 kwietnia 2009 · dodano: 14.04.2009 | Komentarze 0

palenie tego co dało radę wepchać do żołądka w święta.
do i z pracy.
Całkiem nawet coolsko się jechało, szczególnie w terenie.




  • DST 57.00km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:31
  • VAVG 22.65km/h
  • VMAX 38.88km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • HRmax 177 ( 93%)
  • HRavg 157 ( 82%)
  • Kalorie 2200kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01

Piątek, 10 kwietnia 2009 · dodano: 10.04.2009 | Komentarze 0

do i z pracy.
do, to luz ma maxa. prawie nie było samochodów i ludzi. wszyscy wolne chyba dziś mieli.
z powrotem, to już co innego, chyba wszyscy właśnie zdecydowali się w tym samym momencie wyjechać za miasto - i w takich sytuacjach rower jest nieoceniony, widziałem to ich mordercze spojrzenie gdy ich bezceremonialnie mijałem.

ps. prawie czołówka, kolo sobie wyprzedzał nie zważając, że jedzie wprost na mnie !


ps2. kupiłem nowe oponki - Maxxis Crossmark 26 x 2.1 zwijane. Miały być do Scott'a ale zdecydowałem się założyć je na Kelly'sa. Scott odziedziczy stare Panaracery Fire XC Pro.




  • DST 61.00km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:40
  • VAVG 22.88km/h
  • VMAX 37.57km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 183 ( 96%)
  • HRavg 153 ( 80%)
  • Kalorie 2629kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

ciepło

Środa, 8 kwietnia 2009 · dodano: 08.04.2009 | Komentarze 2

do i z pracy. czyli standardowo. powrót przez 'super ścieżkę' w Marysinie.

ps. upolowałem dziś średnią koronkę Deore, jeszcze tylko duża koronka do zdobycia i skompletowany będzie cały nowy napęd :)




  • DST 66.00km
  • Teren 5.00km
  • Czas 02:52
  • VAVG 23.02km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • HRmax 180 ( 94%)
  • HRavg 153 ( 80%)
  • Kalorie 2132kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01 @ work

Wtorek, 7 kwietnia 2009 · dodano: 07.04.2009 | Komentarze 0

do i z pracy.
z powrotem z Fiwem po rowerowych trochę pokluczyliśmy.
Na Broniewskiego zaopatrzyłem się już (na zapas) w kasetę Sram PG-850 i 2 łańcuchy PC-870. teraz jeszcze muszę kupić koronki - średnia i dużą, Deore albo Deore LX i cały napęd będzie gotowy do zmiany. Ale zanim to nastąpi to obecny zajadę na amen.
Powrót Trasą Toruńską (kawałek) i wzdłuż Wisły (po lewej stronie) do Mostu Świętokrzyskiego i dalej tradycyjnie. Tym razem bez śmignięcia po Marysinie Wawerskim (tzn. tylko kawałek, ale mało spektakularny). Pod wiatr. Przeliczyłem się, myślałem że powrót będzie z wiatrem :) ujechałem się.




  • DST 64.00km
  • Teren 15.00km
  • Czas 02:47
  • VAVG 22.99km/h
  • VMAX 38.54km/h
  • Temperatura 16.0°C
  • HRmax 182 ( 95%)
  • HRavg 153 ( 80%)
  • Kalorie 2500kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01

Poniedziałek, 6 kwietnia 2009 · dodano: 06.04.2009 | Komentarze 0

do i z pracy. coraz cieplej. i coraz lepiej mi się jeździ.
sonduję nowe trasy powrotne (bo do pracy wawy jadę najprostszą drogą, tylko z powrotem kombinuję). wychodzi na to, że im bardziej na południe robię objazd tym lepsza droga, tj. bez głupich skrzyżowań i ulic (patrz: niedokończony węzeł Marsa, Marsa, Korkowa).




  • DST 40.00km
  • Teren 30.00km
  • Czas 02:13
  • VAVG 18.05km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt VA-02: KELLY'S Hacker
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-02

Sobota, 4 kwietnia 2009 · dodano: 04.04.2009 | Komentarze 0

ciepło! jak w lecie już.

trochę po terenie się pokręciłem. jazda głównie testowa - szykowanie kelly'sa na sezon maratonów - podkręcanie tego i owego, regulacja etc.

va-02 © sebasthien


marysin wawerski © sebasthien


va-02 © sebasthien


wesoła © sebasthien




  • DST 64.00km
  • Teren 15.00km
  • Czas 02:45
  • VAVG 23.27km/h
  • VMAX 37.89km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

work & play 2

Piątek, 3 kwietnia 2009 · dodano: 03.04.2009 | Komentarze 0

do i z pracy. trasa bardzo podobna do wczorajszej. rano zimno, po południu upał (16'C). super pogoda w końcu zawitała do naszej krainy :)