Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi seb+one z miasta Warszawa. Wszystkie kilometry: 88711.74 w tym 4703.00 w terenie. Całkowita średnia prędkość: 25.32 km/h.
Pełne dane po kliknięciu tutaj.

2026

button stats bikestats.pl

2025

button stats bikestats.pl

2024

button stats bikestats.pl

2023

button stats bikestats.pl

2022

button stats bikestats.pl

2021

button stats bikestats.pl

2020

button stats bikestats.pl

2019

button stats bikestats.pl

2018

button stats bikestats.pl

2017

button stats bikestats.pl

2016

button stats bikestats.pl

2015

button stats bikestats.pl

2014

button stats bikestats.pl

2013

button stats bikestats.pl

2012

button stats bikestats.pl

2011

button stats bikestats.pl

2010

button stats bikestats.pl

2009

button stats bikestats.pl

2008

button stats bikestats.pl

2007

button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy sebasthien.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 56.00km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:36
  • VAVG 21.54km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01
Do pracy i

Czwartek, 4 grudnia 2008 · dodano: 05.12.2008 | Komentarze 0

va-01
Do pracy i z powrotem. Najbardziej nie lubię odcinków ulicznych tej trasy - a i tak jest ona najbardziej optymalna w kwestii unikania ulic na rzecz ścieżek rowerowych itd. Za dużo samochodów jest w Warszawie, za szybko ludzie jeżdżą i zbyt nieobliczalni są. Kiedyś tak nie miałem - może z wiekiem człowiek nabiera innej perspektywy (...i po 2 potrąceniach, wielu prawie wpadnięć pod Tiry i niezliczoną ilość innych potencjalnych kolizji, które gdyby doszły do skutku, zakończyłyby moją karierę tu na tej ziemi). Boję się jeździć po ulicach - otwarcie to przyznam. Tam gdzie jest największy ruch, największy sajgon, każde 100 spokojnie przejechanych metrów to jak wygrana na loterii.
Z chęcią bym się nie pchał na ulice gdybym miał inne wyjście. Inne prawo drogowe jest potrzebne (nie karać za jazdę po chodniku, muszę często po nim jeździć - to instynkt samozachowawczy), rozbudowany system ścieżek rowerowych (to naprawdę nic trudnego, położenie max 2m szerokiego pasa kostki sprawia drogowcom i projektantom taki wielki problem...) mniej samochodów by było gdyby ludzie mogli w cywilizowany sposób dostać się do pracy czy do szkoły za pomocą roweru).
Może kiedyś będzie lepiej. Na razie dalej trzeba walczyć o życie..




  • DST 26.00km
  • Czas 00:52
  • VAVG 30.00km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01

Wtorek, 2 grudnia 2008 · dodano: 02.12.2008 | Komentarze 0

tr-01




  • DST 32.00km
  • Czas 01:07
  • VAVG 28.66km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01

Poniedziałek, 1 grudnia 2008 · dodano: 02.12.2008 | Komentarze 0

tr-01




  • DST 22.00km
  • Czas 00:50
  • VAVG 26.40km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01

Niedziela, 30 listopada 2008 · dodano: 30.11.2008 | Komentarze 0

tr-01




  • DST 56.00km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:38
  • VAVG 21.27km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01
Do pracy i

Piątek, 28 listopada 2008 · dodano: 29.11.2008 | Komentarze 0

va-01
Do pracy i z powrotem.
Rano trochę mokro, ale dało się jechać. Nawet nie ubłociłem się za specjalnie.
Korki oczywiście wszędzie, ale unikanie ulic jak dotąd sprawdza się w 100 procentach. Mimo, że naokoło to i tak szybciej niż samochodem.
W drugą stronę ciemno - na szczęście nowy halogen jest niesamowity, w zupełnych ciemnościach idealnie oświetla drogę (np. w lesie) - wszystko widać i można całkiem szybko, dzięki temu, jechać.




  • DST 40.00km
  • Czas 01:21
  • VAVG 29.63km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01
Trenażer. Śnieg pada,

Niedziela, 23 listopada 2008 · dodano: 23.11.2008 | Komentarze 0

tr-01
Trenażer. Śnieg pada, ale temperatura sprawia, że zamienia się w błoto. Czekam, aż zejdzie poniżej zera.




  • DST 24.00km
  • Czas 00:50
  • VAVG 28.80km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01

Sobota, 22 listopada 2008 · dodano: 23.11.2008 | Komentarze 0

tr-01




  • DST 21.00km
  • Czas 00:45
  • VAVG 28.00km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01
Dziś na trenażerku

Środa, 19 listopada 2008 · dodano: 19.11.2008 | Komentarze 0

tr-01
Dziś na trenażerku trochę. Pogoda kijowa na maxa. Deszcz, błoto, zimno..




  • DST 56.00km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:38
  • VAVG 21.27km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01
Do pracy i

Wtorek, 18 listopada 2008 · dodano: 18.11.2008 | Komentarze 0

va-01
Do pracy i z powrotem. Zimno trochę. Rano było -6 st.C.
W drugą stronę jakby cieplej, ale za to ciemno i tłoczno na ulicach. Za dużo tych samochodów! Rozumiem, że ludzie mają samochody i nimi jeżdżą, tylko dlaczego wszyscy naraz pchają się do Centrum? Komunikacja miejską byłoby szybciej i taniej (nie dla wszystkich oczywiście, ale dla sporej ilości na pewno). Mnie, na przykład, dojazd skm'ką z Sulejówka do Centrum zajmuje 30 min. Gdybym jechał samochodem byłoby to minimum 1 godz.
No i mocniejszej lampki potrzebuję na przód do jazdy w zupełnie nie oświetlonych miejscach. Na szczęście już jest zamówiona, halogen :)




  • DST 11.00km
  • Czas 00:23
  • VAVG 28.70km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01
no dobra..

Poniedziałek, 17 listopada 2008 · dodano: 17.11.2008 | Komentarze 0

tr-01
no dobra.. wiem, że to żenujący dystans, ale poprawię się. Znowu chce mi się na rower. Prawdziwy.