Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi seb+one z miasta Warszawa. Wszystkie kilometry: 88711.74 w tym 4703.00 w terenie. Całkowita średnia prędkość: 25.32 km/h.
Pełne dane po kliknięciu tutaj.

2026

button stats bikestats.pl

2025

button stats bikestats.pl

2024

button stats bikestats.pl

2023

button stats bikestats.pl

2022

button stats bikestats.pl

2021

button stats bikestats.pl

2020

button stats bikestats.pl

2019

button stats bikestats.pl

2018

button stats bikestats.pl

2017

button stats bikestats.pl

2016

button stats bikestats.pl

2015

button stats bikestats.pl

2014

button stats bikestats.pl

2013

button stats bikestats.pl

2012

button stats bikestats.pl

2011

button stats bikestats.pl

2010

button stats bikestats.pl

2009

button stats bikestats.pl

2008

button stats bikestats.pl

2007

button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy sebasthien.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 62.00km
  • Teren 5.00km
  • Czas 02:38
  • VAVG 23.54km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01
pod wichurę..

Środa, 4 czerwca 2008 · dodano: 05.06.2008 | Komentarze 0

va-01
pod wichurę..




  • DST 80.00km
  • Teren 5.00km
  • Czas 03:15
  • VAVG 24.62km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01
Tym razem droga

Wtorek, 3 czerwca 2008 · dodano: 03.06.2008 | Komentarze 0

va-01
Tym razem droga powrotna z pracy zupełnie naokoło (w tamtą stronę standardowo). Najpierw z Centrum, na Okęcie, potem na Ursynów, przez cały Ursynów na południe do Powsina, z Powsina do Wilanowa, następnie na Trasę Siekierkowską a potem już normalnie, ulicą bo nie miałem już weny na las.
Wyszło 80 km :) Yee




  • DST 58.00km
  • Teren 20.00km
  • Czas 02:28
  • VAVG 23.51km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01
Zwyczajowo. Dom -> praca

Poniedziałek, 2 czerwca 2008 · dodano: 02.06.2008 | Komentarze 0

va-01
Zwyczajowo. Dom -> praca -> dom. Mniej więcej bez większych objazdów. Planowałem sobie wrócić przez lasy Mazowieckie. Na mapie sprawdzałem trasy, ścieżki itd. Ale gdy w końcu dojechałem do miejsca gdzie miała się zaczynać droga przez las, okazało się, że stoi tam wielki płot, przez który ni cholery przeskoczyć nawet. No i trzeba było wrócić na standardową trasę.




  • DST 66.00km
  • Teren 40.00km
  • Czas 03:14
  • VAVG 20.41km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-02
Razem z moją Mią

Niedziela, 1 czerwca 2008 · dodano: 01.06.2008 | Komentarze 0

va-02
Razem z moją Mią wybraliśmy się do Halinowa gdzie miał się odbyć festyn na którym Mia miała malować dzieci => jechała do pracy. Moje Kocie na rowerze :) Odprowadziłem ją na miejsce a potem pojechałem sobie poganiać no nieco. Tym razem na wschód, nie za często tam jeździłem i te tereny to terra nova dla mnie. Bocznymi dróżkami i ścieżkami, na czuja, dojechałem do Mińska Mazowieckiego. Pod wiatr. Coś ciągle ostatnio wieje ze wschodu. Powrót był kombinowany, bo przypominał biegi zakosami na polu bitwy. Od lewej do prawej itd. Czyli nici jechania z wiatrem, bo tak ciągle dmuchało a to z jednego a to z drugiego boku. No i te piachy w lasach! Jeeez! Strasznie się na nich ujechałem. Pogoda super. Słoneczko podarowało mi mocną ,czerwoną, 'rowerową' opaleniznę - 'rękawki' :) Potem chwila na festynie i jazda do domku.

ps. zmiana łańcucha w Kelly'sie. Kolejny nowy = system zmian. Bez przeskakiwania :) Idealnie w czasie!




  • DST 59.00km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:21
  • VAVG 25.11km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01 Do pracy a potem

Czwartek, 29 maja 2008 · dodano: 29.05.2008 | Komentarze 0

va-01 Do pracy a potem z pracy. Straszny wiatr gdy wracałem. No i do tego trochę sie pościgałem z jakimś bardziej PRO kolesiem. Tzn. ja ciągle prowadziłem (pod wiatr) a on jechał w moim cieniu :) Dobre ćwiczenie. Przyda się.




  • DST 56.00km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:23
  • VAVG 23.50km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01 ciągle chory, ale już

Środa, 28 maja 2008 · dodano: 28.05.2008 | Komentarze 0

va-01 ciągle chory, ale już nie mogę wytrzymać. taka pogoda i mam Skm'ką jeździć do pracy?? nieee! Jazda bez specjalnego kombinowania, osłabiony w końcu jestem. No i parę rzeczy trzeba było jeszcze wyregulować w Scott'cie po mega remoncie.




  • DST 40.00km
  • Czas 01:30
  • VAVG 26.67km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01 ciągle przeziębiony i sporo

Wtorek, 27 maja 2008 · dodano: 27.05.2008 | Komentarze 0

tr-01 ciągle przeziębiony i sporo spraw na mieście do załatwienia. jednocześnie nie chcę chorować bardziej i nie mam czasu na konwencjonalny rower na razie. Tak więc pozostaje tylko kręcenie w domu przed filmem jakimś.




  • DST 40.00km
  • Czas 01:35
  • VAVG 25.26km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01 Trening na stacjonarnym.

Niedziela, 25 maja 2008 · dodano: 25.05.2008 | Komentarze 0

tr-01 Trening na stacjonarnym.




  • DST 23.00km
  • Teren 2.00km
  • Czas 00:53
  • VAVG 26.04km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01se (Second Edition:))

Piątek, 23 maja 2008 · dodano: 24.05.2008 | Komentarze 0

va-01se (Second Edition:))
Tylko 23 km. Ale to dlatego, że odbierałem rower (Scotta) i bez jakiegoś specjalnego kombinowania pojechałem do domu. Pełen plecak ubrań. Pogoda kijowa, zimno i mokro co jakiś czas. Atmosfera nie na jazdy.
To było tylko przemieszczenie rowerka z jednego miejsca w drugie i jednocześnie lekkie zapoznanie z nowym osprzętem. A zmieniło się sporo :)

Amortyzator: RockShox Dart 3 z manetką blokady
Kierownica: Tioga
Stery: Tioga
Mostek: Felt
Przerzutka tylna:: Alivio

Stary amor już nie działał w ogóle i stawał się coraz mniej godny zaufania więc wymiana była kwestia czasu, a co za tym idzie, kierownica i stery też (bo do tej pory były te starego typu). W międzyczasie okazało się, że przerzutka tylna działała tylko na słowo honoru. Nie dziwię się. Przeszła naprawdę dużo. Też trzeba było ją zmienić.

Teraz będzie można śmigać jak człowiek :) (Poza jazdami gdy śmigam na Kelly'sie, gdzie jest oczywiste, że sprzęt jest super :D)




  • DST 50.00km
  • Czas 01:36
  • VAVG 31.25km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

tr-01 Trenażer. Końcówka

Niedziela, 18 maja 2008 · dodano: 19.05.2008 | Komentarze 0

tr-01 Trenażer. Końcówka Martwicy Mózgu i Hitman :)