Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi seb+one z miasta Warszawa. Wszystkie kilometry: 88711.74 w tym 4703.00 w terenie. Całkowita średnia prędkość: 25.32 km/h.
Pełne dane po kliknięciu tutaj.

2026

button stats bikestats.pl

2025

button stats bikestats.pl

2024

button stats bikestats.pl

2023

button stats bikestats.pl

2022

button stats bikestats.pl

2021

button stats bikestats.pl

2020

button stats bikestats.pl

2019

button stats bikestats.pl

2018

button stats bikestats.pl

2017

button stats bikestats.pl

2016

button stats bikestats.pl

2015

button stats bikestats.pl

2014

button stats bikestats.pl

2013

button stats bikestats.pl

2012

button stats bikestats.pl

2011

button stats bikestats.pl

2010

button stats bikestats.pl

2009

button stats bikestats.pl

2008

button stats bikestats.pl

2007

button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy sebasthien.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 72.00km
  • Teren 4.00km
  • Czas 02:55
  • VAVG 24.69km/h
  • VMAX 51.14km/h
  • HRmax 187 ( 98%)
  • HRavg 144 ( 75%)
  • Kalorie 2152kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01

Poniedziałek, 13 lipca 2009 · dodano: 13.07.2009 | Komentarze 0

do i z pracy. usual. po pracy z moją Jolą pojechaliśmy na Bemowo. a potem sam śmignąłem wzdłuż Wisły na Mokotów, prawie w linii prostej ;], tj. przez Bielany, Pragę i Służew.




  • DST 100.00km
  • Teren 25.00km
  • Czas 04:16
  • VAVG 23.44km/h
  • VMAX 54.19km/h
  • HRmax 180 ( 94%)
  • HRavg 137 ( 72%)
  • Kalorie 3331kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

seta

Sobota, 11 lipca 2009 · dodano: 11.07.2009 | Komentarze 0

dzisiaj miałem wreszcie wystarczająco dużo czasu by porządnie sobie pojeździć. wziąłem Scotta, choć początkowo szykowałem Kelly'sa, ale nadciągające chmury zasiały we mnie niewielkie ziarno obawy, że będzie padać. niezłe kółeczko zrobiłem.




  • DST 67.00km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:47
  • VAVG 24.07km/h
  • VMAX 42.99km/h
  • HRmax 178 ( 93%)
  • HRavg 140 ( 73%)
  • Kalorie 2215kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

pod wiatr II

Piątek, 10 lipca 2009 · dodano: 10.07.2009 | Komentarze 2

do i z pracy. i znowu pod wiatr, nie ważne w która stronę bym nie jechał.




  • DST 65.00km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:31
  • VAVG 25.83km/h
  • VMAX 49.21km/h
  • HRmax 178 ( 93%)
  • HRavg 142 ( 74%)
  • Kalorie 2157kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

pod wiatr

Czwartek, 9 lipca 2009 · dodano: 09.07.2009 | Komentarze 0

po pracy, po odebraniu samochodu z warsztatu, mogłem wreszcie potrenować. spece od pogody notorycznie ostatnio dają ciała. miało padać, a nie padało. w sumie to dobrze, bo sobie pojeździłem, ale mogliby być jednak bardziej precyzyjni. np. jutro, nie wiem czy się szykować na jazdę do pracy na rowerze, teoretycznie ma padać, od południa przez parę godzin, tylko że dzisiaj też tak miało być,a nie było. zwariować można. dopiero rano będę musiał podjąć decyzję po prostu wyglądając przez okno.
dzisiaj takie nie za mocne jeżdżenie. takie tam kręcenie się. po wiatr w każdą stronę - nie wiem jak to możliwe. w Scott'cie wymieniłem linkę hamulca tylnego, różnica kolosalna, teraz hamuję w miejscu niemal :) zmienione też uchwyty na kierownicy i część manetki tylnej przerzutki.
Śmiga aż miło.




  • DST 71.00km
  • Teren 4.00km
  • Czas 02:52
  • VAVG 24.77km/h
  • VMAX 47.85km/h
  • HRmax 182 ( 95%)
  • HRavg 144 ( 75%)
  • Kalorie 2522kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01

Wtorek, 7 lipca 2009 · dodano: 07.07.2009 | Komentarze 1

do i z pracy. ciężkie powietrze coś, albo mi się zdaje.. lekko się nie jechało w każdym bądź razie. po pracy z Fiwem trochę pojeździłem, parę górek, i do domku (naokoło oczywiście). Pod koniec jazdy lekki deszcz jeszcze spadł.

sebasthien © sebasthien




  • DST 50.00km
  • Teren 50.00km
  • Czas 02:30
  • VAVG 20.00km/h
  • VMAX 42.69km/h
  • HRmax 184 ( 96%)
  • HRavg 166 ( 87%)
  • Kalorie 2587kcal
  • Sprzęt VA-02: KELLY'S Hacker
  • Aktywność Jazda na rowerze

III Memoriał Bercika

Sobota, 4 lipca 2009 · dodano: 05.07.2009 | Komentarze 0

III Memoriał Bercika. Drugi w którym startowałem. Tegoroczny był tak samo ciężki jak poprzedni. Wyczerpująca trasa, ale nie zmienia to faktu, że bardzo fajna, szczególnie druga część. 3 pętle, na pierwszej wyprzedza się kogo się da i kiedy się da, na drugiej jedzie w jakiejś silnej grupce żeby nie stracić albo i nawet nadrobić, a na trzeciej po prostu walczy się o przeżycie ;]
Bardzo dobra organizacja, oznakowanie, atmosfera. Ten maraton jest po prostu genialny pod tym względem. I to jeszcze całkowicie za darmo. Mnóstwo picia, jedzenia, nagrody, koszulki etc.
Mój wynik:
miejsce 30 w kategorii M2
miejsce 43 w open


III Memoriał Bercika © sebasthien

autor fotografii: Marcin Górajec






III Memoriał Bercika © sebasthien

autor fotografii: Leszek Rudnik


III Memoriał Bercika




  • DST 67.00km
  • Czas 02:39
  • VAVG 25.28km/h
  • VMAX 46.99km/h
  • HRmax 187 ( 98%)
  • HRavg 150 ( 78%)
  • Kalorie 2410kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01

Środa, 1 lipca 2009 · dodano: 02.07.2009 | Komentarze 0

Ostatnia jazda przed maratonem w Markach - III Memoriałem Bercika (3 pętle). Będzie ciężko, jak zwykle, ale na pewno bardzo fajnie, jak co roku :)




  • DST 83.00km
  • Teren 2.00km
  • Czas 03:24
  • VAVG 24.41km/h
  • VMAX 44.26km/h
  • HRmax 184 ( 96%)
  • HRavg 150 ( 78%)
  • Kalorie 3102kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

między burzami

Wtorek, 30 czerwca 2009 · dodano: 01.07.2009 | Komentarze 0

rano trochę kilometrów narobiłem, bo wg. prognoz, po południu miała być burza (i była, ale wieczorem). tak więc droga do pracy wyszła tym razem 40 km całkiem porządnej jazdy. po pracy z Fiwem pojeździliśmy, poganialiśmy trochę, parę podjazdów pod górkę przy UKSW (rogi wyżej podniosłem, od razu lepiej :)). przebicie przez Bemowo i do Parku Bielańskiego na fryteczki i pieczone ziemniaczki (i piwko, ale mało bo bajkiem w końcu). Po chwili przerwy, szybkie uderzenie na Mokotów, do domu żeby zdążyć przed Jolą, która miała jechać samochodem. Po rowerku basen jeszcze :) intensywnie ;]




  • DST 48.00km
  • Czas 01:55
  • VAVG 25.04km/h
  • VMAX 42.58km/h
  • HRmax 189 ( 99%)
  • HRavg 153 ( 80%)
  • Kalorie 1816kcal
  • Sprzęt VA-01: SCOTT Purgatory
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-01

Poniedziałek, 29 czerwca 2009 · dodano: 30.06.2009 | Komentarze 0

do i z pracy. duchota, gorąco i parno.




  • DST 50.00km
  • Teren 1.00km
  • Czas 02:00
  • VAVG 25.00km/h
  • HRmax 182 ( 95%)
  • HRavg 154 ( 81%)
  • Kalorie 1760kcal
  • Sprzęt VA-02: KELLY'S Hacker
  • Aktywność Jazda na rowerze

va-02

Niedziela, 28 czerwca 2009 · dodano: 30.06.2009 | Komentarze 0

niedzielny ride. hacker rządzi :) już pisałem? nie szkodzi :):)